Інфо

Група «Степ» була заснована в 1995 році. Її організаторами були Андрій Череднюк та Сергій Василенко. Перші пісні в цьому ж році зазвучали на радіо в національному хіт-параді «12-2», музичні критики вже тоді відзначили потенціал групи. У тому ж році група Степ взяла участь зі своїм кліпом на пісню «режисер кіно» в телевізійному хіт-параді «територія-А», ця пісня не досягла вершини хіт-параду, але щільно засіла в її середині ... У 1996 році колектив бере участь у фіналі музичного змагання, де зустрічається з групою «Слайдер». І хоча овації глядачів і їх симпатії були на боці групи «Степ», журі віддає херсонцям 2 місце. В кінці цього ж року колектив починає працювати над створенням повноцінного музичного альбому. Пісні з нового альбому, такі, як «Дівчина Африка» і «Бум, бум-Все в нас є» стають лідерами вітчизняних теле і радіо хіт-парадів. На початку 1997 року група «Степ» стає лауреатом всеукраїнського конкурсу «Мелодія». Наприкінці цього ж року група «Степ» входить до двадцятки кращих колективів України і займає в рейтингу 12 місце. А , у липні 1997 року група «Степ» випускає новий альбом «Смажений кабанчик» і в цьому ж році за оцінками фахівців його тираж по продажам побив усі рекорди, що існували до цього в Україні. У 2006 році група «Степ» випустила новий альбомом «Качечка». На пісню з однойменною назвою був знятий відеокліп (мультфільм). Його презентація з успіхом пройшла на вітчизняних музичних телеканалах , аудіо варіант звучав в ефірах провідних радіостанцій.

Сьгодні, до свого 20-ти річча з дня заснування, група «Степ» завершила роботу над новим альбомом, назва якого «Країна Україна».

Своїми піснями ми хочемо підтримати в цей не простий час народ України. Ми хочемо підняти не тільки патріотичний дух а й просто настрій.